Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 грудня, 12:39:30

Виконавчий комітет надав дозвіл на демонтаж та реконструкцію готелю «Україна», а також капремонт будівлі СБУ

17.08.2023   15:30Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 17 серпня затвердив і надав містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки для низки юридичних та фізичних осіб, відповідно до їх звернень.

Зокрема, ПАТ «АТП 2550», для демонтажу зруйнованої будівлі готелю «Україна» (просп. Миру, 33) та його реконструкції (відновлення) на орендованій земельній ділянці, а також Управлінню Служби безпеки України в Чернігівській області для капітального ремонту пошкодженої адміністративної будівлі, розташованої на вул. Шевченка, 28.

Нагадаємо, будівля готелю «Україна» була зруйнована вночі 11 березня 2022 року, ймовірно, внаслідок влучання російської ракети «Іскандер». Після завершення активних бойових дій на території області міський голова Владислав Атрошенко неодноразово публічно звертався до власників будівлі з проханням почати демонтаж.

Другого червня 2023 року через сильний буревій зірвало частину даху зруйнованого готелю, яка впала на проїжджу частину на просп. Перемоги, пошкодивши тролейбусну контактну мережу. На щастя, тоді ніхто не постраждав. Власників готельного закладу, відповідно до прийнятого рішення комісії ТЕБ та НС Чернігівської міської ради, зобов’язали надати письмове роз’яснення щодо можливих строків демонтажу аварійних конструкцій та замовити експертизу, яка б визначила заходи щодо стабілізації споруди. У серпні рятувальники зняли частину пошкодженого даху, яка загрожувала обвалом.

В.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако на засіданні виконкому міськради зауважив, що було б добре, щоб остаточні роботи з демонтажу розпочалися у найкоротші терміни.

— Питання готелю «Україна» необхідно вирішувати оперативно, тому що ця будівля несе загрозу чернігівцям. І добре для всіх містян, що ніхто не постраждав, коли сталася аварійна ситуація і відвалилася частина даху. Якщо станеться подібна трагедія, то це буде відповідальність власника. І добре, що після півтора року вони виходять на виконком з проханням надати дозвіл на демонтаж та реконструкцію. Демонтаж бажано б розпочати вже найближчими тижнями після прийняття цього рішення, — зазначив Олександр Ломако.



Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото Суспільне Чернігів

Фото будівлі СБУ - ДСНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини