Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 13:17:27

Чергове засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області

17.08.2023   12:31Агенцiя

16 серпня за головування директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації Андрія Шемця відбулась зустріч обласної робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство, яка діє при Чернігівській обласній державній адміністрації.

Захід проведено за участю представництва UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, у співпраці та за підтримки Саб-кластеру з питань гендерно зумовленого насильства. До заходу долучилися представники громадських організацій та територіальних громад області як офлайн так і в онлайн режимі.

У ході зустрічі було презентовано уніфіковану систему перенаправлення постраждалих від гендерно зумовленого насильства в регіоні. Також учасники наради обговорили гуманітарні потреби на 2024 рік, які існують в діяльності спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі в області. Найближчим часом Прилуцька міська, Ріпкинська селищна та Семенівська міська громади отримають допомогу у вигляді ноутбуків, планшетів, мобільних телефонів тощо, для покращення роботи мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Директор Чернігівського обласного центру соціально-психологічної допомоги Олена Тилькун презентувала новий структурний підрозділ - Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з «кризовою кімнатою», який на безоплатній основі надає профільну психологічну, соціальну та юридичну допомогу. Вона також повідомила, що із запитаннями можна звертатися за телефонами +380504560594, +380462258274 та на електронну пошту cspd_help@ukr.net.

Підсумовуючи робочу зустріч, директор Департаменту акцентував увагу на останніх резонансних випадках домашнього насильства в регіоні та наголосив на посиленні міжвідомчої взаємодії між державними структурами так із представниками неурядових громадських організацій на рівні територіальних громад регіону.


Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.