Реабілітація військовослужбовців — один із напрямків роботи спеціалістів Чернігівської міської лікарні №3
Чернігівська міська лікарня №3 має колосальний досвід у проведенні реабілітації після бойових поранень.
У медзакладі за останні півроку пройшли реабілітацію майже 600 осіб, з них 167 військових. Медична директорка Наталія Бабкіна та завідувачка загальнореабілітаційного відділення Алла Комлик у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповіли про те, як відбувається реабілітація постраждалих внаслідок активних бойових дій.
Реабілітацію бійців АТО у цьому закладі охорони здоров’я проводили з 2014 року. З перших днів повномасштабного вторгнення армії рф в Україну фахівці лікарні №3 почали надавати медичну допомогу. На реабілітацію приймали як військових, так і цивільних. Усім пацієнтам надавалася також психологічна допомога, від якої залежить загальний результат реабілітації.
— На сьогодні кількість військових, які проходять реабілітацію, значно збільшилася. У відділенні одночасно можуть перебувати 10-12 чоловік, — говорить Алла Комлик.
У загальнореабілітаційному відділенні працюють за напрямками: кардіореабілітація, опорно-рухова, неврологічна, стани після травм, психологічна реабілітація. Для пацієнтів складається індивідуальний план, підключається робота всієї мультидисциплінарної команди.
— Для реабілітації важливим є ранній її початок. Також важлива у цьому процесі активність самого пацієнта. Для когось достатньо два-три тижні реабілітації, для когось потрібно більше. Для військовослужбовців йде більш комплексна допомога, коли включаються відразу кілька спеціалістів. Тому і термін реабілітації буде значно довшим, — додала Наталія Бабкіна.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).