Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 02:46:43

Білий лелека приніс прикордонникам сучасні аптечки

16.08.2023   13:05Агенцiя

Прикордонники на Чернігівщині отримали 1400 тактичних аптечок першої медичної допомоги від ветеранів США.

Про це повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба на своїй сторінці у Facebook.

Аптечки прикордонникам 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого передали волонтери White Stork (Білий лелека). Операція «Білий лелека» об’єднує можливості військових ветеранів і підприємців США для надання допомоги Україні. Зокрема прикордонникам «білі лелеки» доставили аптечки, укомплектовані за стандартами НАТО IFAK (Individual First Aid Kit), які дозволяють надавати допомогу за протоколом TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare).
 

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини