Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 11:38:41

Призначено начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради

15.08.2023   15:13Агенцiя

Керівника цього структурного підрозділу Чернігівської міської ради було представлено сьогодні, 15 серпня, під час загальноміської щотижневої наради. Напередодні в.о. міського голови Олександр Ломако підписав розпорядження про призначення начальником новоствореного управління УНСЦЗН Олега Шамрука.


    — Ми вже певний час попрацювали під час стажування, абсолютно адекватний і розуміє вірений йому напрямок та його важливість в умовах воєнного стану. Задачі зрозумілі — служба цивільного захисту, план цивільного захисту на особливий період, який потрібно оновити, укриття — треба доопрацьовувати ці роботи, які там проведені, і регулярно проводити обстеження та роботу зі старшими будинків, керівниками закладів та підприємств різних форм власності, — сказав під час представлення начальника УНСЦЗН ЧМР Олександр Ломако.

Зазначимо, що до 15 серпня в структурі виконавчих органів Чернігівської міської ради працював одноіменний відділ, який, рішенням міської ради від 31 липня 2023 року "Про структуру виконавчих органів міської ради» (зі змінами) та затвердження Положення про управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради", було ліквідовано і створено управління.

Біграфічна довідка.

  Шамрук Олег Павлович народився 28 березня 1982 року у селі Дягова Менського району Чернігівської області.

     Має дві вищі освіти:

   у 2003 році закінчив Національну академію Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького за напрямом підготовки "Інженер механік";

   у 2011 році – Державний вищий навчальний заклад "Університет менеджменту освіти" за спеціальністю «Психологія».

   У 2016 році здобув науковий ступінь кандидата психологічних наук. Має стаж служби понад 20 років: служив у внутрішніх військах МВС України та у Державній кримінально-виконавчій службі.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.