Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 12:10:33

Зустріч з директоркою Internews: чернігівські медійники з перших уст дізналися секрети написання успішних грантів

13.08.2023   12:27Агенцiя

У хабі «МедіаБаза. Чернігів» пройшла зустріч директорки Internews в Україні Джилліан МакКормак з місцевими редакторами ЗМІ та журналістами.

Як зазначила Джилліан МакКормак, головними завданнями Internews в Україні  є збільшення високоякісного контенту, збільшення громадського попиту на якісну інформацію, впровадження найважливіших медіареформ та підтримка ключових медіа процесів.

За її словами, у конкурсах Internews можуть брати участь лише зареєстровані медіа. І найголовніше, на що дивляться донори – цікава і новаторська ідея. Зокрема, активно підтримуються журналістські розслідування.

«Нам важливо, аби медіа не повністю залежали від донорських коштів, адже ми віримо, що допомагати розвиватися ЗМІ можна не тільки через гранти, а й через навчання»,- зазначила Джилліан МакКормак.

Також, редактори та журналісти Чернігівської області отримали покрокову інструкцію із заповнення фінансової частини грантової заявки.

Присутні на зустрічі журналісти зазначили, що на сьогоднішній день найтяжче виживати друкованим ЗМІ, адже вартість друку та доставки здорожчала в рази, а кількість підписників стає все менше. В свою чергу, директорка Internews в Україні порадила подаватися на мікрогранти від ІМІ, які можуть «точково» допомогти триматися «на плаву». Під час написання таких заявок, Джилліан МакКормак радить провоити опитування серед читачів, аби показати, що аудиторії дійсно необхідна саме ця газета.

Найголовніше, на чому акцентувала увагу Джилліан МакКормак, що редакціям необхідно наполегливо писати грантові заявки, пропонувати новаторські ідеї, «стукати в усі двері» та ніколи не здаватися, адже це і є запорукою успіху.

Нагадаємо, що хаб «МедіаБаза. Чернігів» - це безпечне місце для роботи журналістів. Також, тут проходяття навчання для медійників і можна взяти в оренду засоби захисту.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.