Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 15:52:41

Шлюби в Чернігівській області. ДОВІДКА

15.11.2011   09:21

У січні-вересні 2011 року в області було зареєстровано 5137 шлюбів, що на 9% більше, ніж рік тому.

Рівень шлюбності збільшився з 5,7 до 6,3 шлюбів у розрахунку на 1000 жителів. Переважну кількість шлюбів (3870, або 75,3%) зареєстровано в міських поселеннях.

Найбільше шлюбів у розрахунку на 1000 жителів було зареєстровано в м.Прилуках (8,4‰), найменше у Прилуцькому (3,8‰) районі.

Найчастіше одружувалися у вересні (1118 шлюбів, або 21,8%).

Уперше взяли шлюб 3949 чоловіків та 3957 жінок (відповідно 76,9% та 77%).

Повторно одружитися вирішили 1115 чоловіків та 1042 жінки.

Серед наречених – 73 вдівці та 137 удів.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.