Учні 10-11 класів з прикордонних громад області провели тиждень на Закарпатті
Завдяки програмі Catch-Up Camp від освітньої фундації GoGlobal 56 старшокласників з прикордоння Чернігівщини цей тиждень провели на Закарпатті.
Catch-Up Camp пройшов у рамках Програми надолуження освітніх втрат GoGlobal.
Для учнів розробили програму та активності з метою надолужити освітні втрати. Зокрема, у кемпі молодь мала змогу покращити свої знання української та англійської мов, а також математики. А головне – насолодитися живим спілкуванням, яке наразі вдома у них забрала війна.
Окрім того, діти презентували свої громади, розробляли проєкти.
Сьогодні за проведену роботу організаторам подякував начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус. Він також поспілкувався з молоддю.
«Потужний мотиватор для мене – ці юнаки та дівчата планують своє життя на Чернігівщині, готові доєднуватися до реалізації проєктів та переймаються насущними проблеми своїх громад», – прокоментував В’ячеслав Чаус.
Довідково
GoGlobal — освітня фундація, мета якої є сформувати соціальний інтелект, творчі та підприємницькі навички у дітей та молоді України. Допомогти GenerationRE, поколінню дітей, які зростають зараз та вже беруть участь у допомозі ЗСУ, відновленні своїх громад та готові будувати повоєнну країну, стати лідерами нової України. Для цього GoGlobal працює як зі школярами та молоддю, так і з вчителями.
Catch-up – це учнівсько-орієнтована програма з надолуження освітніх втрат, що виникли у звʼязку із війною, евакуацією або стихійним лихом.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації.
Фото дітей – фейсбук-сторінка GoGlobal
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.