Чим переймається та чим займається молодь Чернігівщини
За інформацією Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні близько 80% молодих людей бажають долучитися до процесу відновлення країни. За інформацією Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні близько 80% молодих людей бажають долучитися до процесу відновлення країни.
Дати молоді можливість зробити свій внесок у відбудову України покликана Національна програма «Віднова:UA». Вона стартувала у 2022 році у чотирьох областях, зокрема, і в Чернігівській.
«Цього року в рамках програми «Віднова:UA» ми маємо дві локації – Чернігів і Прилуки. В Прилуках давно немає молодіжного центру, але дуже багато молодих людей, внутрішньо переміщених осіб та активна молодіжна рада. Обмін пройшов дуже вдало, ми зробили круту локацію для молоді і не збираємось на цьому зупинятись», – наголосила директорка Чернігівського обласного молодіжного центру Ірина Симонова.
Перед Днем молоді представники відповідних організацій зібралися аби поспілкуватися про нагальні проблеми, а також допомогли з прибиранням у дворі Чернігівського обласного молодіжного центру, будівля якого була пошкоджена під час активних військових дій на території області.
Окрім того, радниця начальника ОВА Інна Чистенко ознайомила зібрання з Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як». Молодь мала змогу відразу відточити навички психологічної самодопомоги та стійкості, а також поставити будь-які запитання представникам ДСНС щодо мінної безпеки.
«Ми однозначно переможемо в цій війні. Переконаний, що ваша активність та свідома громадянська позиція допоможе нам здобути перемогу та відбудувати країну», – зазначив директор Департаменту сім’ї, молоді і спорту Чернігівської ОВА Андрій Шемець.
Довідково. Національна програма залучення молоді до відновлення України «Віднова:UA» здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно. Ключова мета обмінів – об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.