Тролейбусне сполучення мікрорайонів Чернігова та відбудова зруйнованого бізнесу: загальноміська нарада
Питання, які стосуються життєдіяльності всього міста та окремих його мікрорайонів, зокрема, розглянули під час загальноміської щотижневої наради в муніципалітеті восьмого серпня.

ЗАЗ
З понеділка, сьомого серпня, відновлено тролейбусне сполучення цього мікрорайону з рештою міста. Послуги надають чотири тимчасових маршрути: №10, 9, 4, 3. Під час активних бойових дій контактна мережа та інфраструктура КП "ЧТУ" зазнала значних руйнувань, відновити все вдалося тільки зараз, зважаючи на масштаби пошкоджень.
На черзі виконати аналогічні роботи також у мікрорайоні...
...Бобровиця
Працівники КП "ЧТУ" вже розпочали відновлювальні роботи в цій частині міста, що врешті дозволять відновити рух електротранспорту.
Зазначимо, що зараз у цьому мікрорайоні також працюють співробітники КП "Міськсвітло", які ремонтують пошкоджені внаслідок сильних поривів вітру електромережі. Закінчити роботи планують до кінця цього тижня.
Подусівка
В.о. міського голови Олександр Ломако дав доручення підготувати звернення до керівництва української мережі "АТБ-маркет" для отримання від них інформації, чи планують вони відновлювати знищений магазин в цій частині міста, а також решту.
— Підготуйте звернення на "АТБ": чи планують вони і якщо так, то коли, відновлювати, в першу чергу, на Подусівці магазин й решту. Якщо не планують, то давайте думати і, можливо, залучимо когось іншого. Якщо планують, то попросіть зробити це якомога швидше, враховуючи, що це один із найбільш постраждалих мікрорайонів і він потребує такого об'єкта соціальної інфраструктури.
Працюють органи місцевого самоврядування і над вирішенням питання із відновлення руху комунального громадського транспорту в цьому мікрорайоні. Заплановано, що воно буде вирішено у першому кварталі наступного року.
— Все, що ми можемо зробити якомого швидше, маємо робити, — зауважив в.о. міського голови Чернігова.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.