Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 08:06:29

Поліція розслідує обставини ДТП в Коропській громаді: нетверезого водія затримали

08.08.2023   12:26Агенцiя

Вчора близько 9:20 ранку до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в Коропській громаді Новгород-Сіверського району. Внаслідок ДТП двоє пішоходів (жінка з малолітньою дитиною) зазнали травм. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського райвідділу поліції.Вчора близько 9:20 ранку до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в Коропській громаді Новгород-Сіверського району. Внаслідок ДТП двоє пішоходів (жінка з малолітньою дитиною) зазнали травм. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

Поліцейські встановили, що водій автомобіля «Volkswagen Passat», рухаючись однією з вулиць селища Короп, здійснював розворот і не надав перевагу в русі зустрічному автомобілю «ВАЗ-2107». В результаті зіткнення транспортних засобів, автомобіль «ВАЗ-2107» відкинуло на узбіччя дороги.

В цей час узбіччям йшли 40-річна жінка з 12-річною дочкою. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди вони зазнали травм. Їх госпіталізували до лікарні.
Поліцейські встановили, що 59-річний водій «Volkswagen Passat» кермував автомобілем у нетверезому стані. Того ж дня поліція затримала громадянина в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Нині поліція розслідує обставини ДТП у рамках провадження за частиною 2 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, вчинені в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, якщо вони заподіяли потерпілому тяжке тілесне ушкодження).
Її санкція передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до восьми років.
Досудове розслідування триває.

Поліція Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36

Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.

На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52

У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.