Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 04:30:47

Ворог продовжує обстрілювати прикордонні громади Чернігівщини

06.08.2023   11:38Агенцiя

Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської та Сумської областей.

Всього протягом доби нараховано 10 обстріли (78 вибухів) із різних видів озброєння.
Чернігівська область
Сновська громада:
Хрінівка - 12 приходів, ймовірно міномет 120 мм.
Новгород-Сіверська громада:
Грем’яч - 2 приходи, ймовірно ствольна артилерія; 10 приходів, ймовірно міномет 82 мм.
 
Сумська область
Шосткінський район:
Студенок - 12 приходів, ймовірно міномет 120 мм.
Бобилівка - 7 приходів, ймовірно міномет 82 мм.
Вишеньки - 3 приходи, ймовірно міномет 82 мм.
Сидорівка - 8 приходів, ймовірно міномет 82 мм.
Середина Буда - 2 приходи, ймовірно міномет 82 мм.
Сваркове - 11 приходів, ймовірно ствольна артилерія.
Конотопський район:
Манухівка - 11 приходів, ймовірно ствольна артилерія. Внаслідок обстрілу загинув місцевий житель. Також пошкоджено 2 приватних будинки.
На щастя, інформація про загиблих або поранених серед місцевого населення, не зафіксована.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини