Чернігівці, у яких пошкоджене житло, продовжують отримувати підтримку від міста
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради третього серпня погодив чергові виплати чернігівцям, у яких пошкоджене житло внаслідок російсько-української війни.

За рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади одноразову матеріальну допомогу отримають:
11 власників приватних житлових будинків на загальну суму 152 750 гривень;
16 мешканців багатоповерхової забудови на загальну суму 150 тис. грн;
двоє громадян на загальну суму 29,721 тис. грн, як часткову компенсацію видатків на ремонт та відновлення вікон.
Нагадаємо, такі виплати здійснюються у рамках міських соціальних Програм, що направлені на підтримку мешканців міста, житло яких зруйноване чи пошкоджене внаслідок російської військової агресії проти України.
У поточному році матеріальну допомогу вже отримали:
352 власника приватних житлових будинків на загальну суму близько 4,373 млн грн;
460 мешканців багатоповерхової забудови на загальну суму 6,98 млн грн.
103 мешканця як часткову компенсацію видатків на ремонт та відновлення вікон, на загальну суму майже 1,261 млн грн.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression