Чернігівські поліцейські допомогли повернути власниці загублені гроші, які вона збирала на лікування дитини
Щирі слова подяки, теплі обійми та сльози радості – сьогодні у Чернігівському райуправлінні поліції власниці повернули значну суму грошей, які вона днями загубила біля банкомату в Чернігові. Наталія позичила ці гроші на операцію для 5-річного внука Тимурчика. А знайшов їх і приніс до поліції 18-річний Владислав Герасименко.
Днями до поліції звернулася небайдужа мешканка Чернігова, яка повідомила, що разом зі своїм хлопцем Владиславом вони виявили гроші на підлозі біля одного з банкоматів міста. Сума коштів була значна, тож Владислав, не вагаючись, відніс їх до поліції.
![]()
– У неділю, 30 липня, ми з Тимуром були біля банкомату. Я знімала гроші, а при собі у мене була ще й значна сума йому на операцію. Внук постійно мене відволікав, тож я не помітила, як ці гроші випали. Почула лише, як з перевернутого гаманця випали кілька монет, але одразу ж звернула увагу на Тимура, щоб він не вибіг на дорогу. Цей банкомат знаходиться в дуже людному місці: поряд вокзал, ринок, аптека. Людей там завжди дуже багато. Тож, коли я помітила зникнення грошей, у мене все захололо всередині. Тимуру вже зробили операцію, тому я не хотіла нікому зізнаватися, що загубила гроші. Сказала лише дочці. Я розуміла, що шанси повернути ці гроші практично нульові. Коли ж дочка розповіла про публікацію від поліції про знахідку, ми вирішили звернутися до поліцейських. Я розказала, де і коли могла загубити кошти, яку саме суму та якими купюрами. Все збіглося. Щиро вдячна Владиславу за те, що відніс знахідку до поліції! Також подяка його батькам, що виховали такого чудового сина! – говорить Наталія.
За словами Владислава, того дня вони з дівчиною під час прогулянки випадково знайшли гроші біля банкомату. Деякий час вони стояли там, сподіваючись, що власник от-от повернеться.
– Сума грошей була значна, але у мене й думки не було забрати їх собі. Моя дівчина повідомила про подію на лінію «102», а я поніс гроші до поліції. Увесь цей час думав, чи знайдеться власник знахідки. Коли ж поліцейські зателефонували і сказали, що відгукнулася власниця грошей – у мене наче камінь з душі впав. Я дуже радий! – каже Владислав Герасименко.
Начальник Чернігівського райуправління поліції Олександр Шульга подякував Владиславу за гідний вчинок, чесність та порядність, і вручив на згадку подяку від поліції. Владислав не лише зробив щасливою Наталію та всю її сім’ю, а й підтримав віру в добро та справедливість у цей важкий час.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.