Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 22:25:09

Катував та п’ять діб не випускав з оселі жінку з дітьми: поліція затримала підозрюваного у злочинах

04.08.2023   08:31Агенцiя

Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали 46-річного мешканця Коропської громади, який упродовж п’яти діб знущався над своєю співмешканкою, її 12-річним сином та 11-річною дочкою. Чоловік увесь цей час не випускав їх з будинку та вчиняв катування.

Близько опівночі 3 серпня до поліції надійшло повідомлення від фельдшера Коропської громади, яка розповіла, що до неї прийшла місцева мешканка з двома дітьми. На тілі жінки та її дітей були численні тілесні ушкодження та сліди катування.


На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції, співробітники ювенальної превенції та соціальних служб. Поліцейські невідкладно помістили жінку та її дітей до лікарні.
Потерпіла розповіла поліції, що 28 липня вони з дітьми проходили повз двір сусіда. Діти дотягнулися через паркан і зірвали 4 персики з сусідського дерева. Вдома про це дізнався її нетверезий співмешканець і вирішив покарати дітей. Розлючений чоловік побив дітлахів, а потім і їхню матір. Упродовж кількох днів кривдник продовжував вживати алкоголь, не випускав з будинку жінку з дітьми та всіляко знущався з них: жорстоко бив, ображав, самостійно поголив їм волосся на голові. Телефон у співмешканки зловмисник відібрав, тож вона не могла зателефонувати на «102». Лише в ніч на 3 серпня потерпілі змогли втекти з будинку та одразу ж побігли до фельдшерки.

Нині жінка з дітьми перебувають у лікарні, з ними працюють психологи та співробітники ювенальної превенції. Відомо, що сім’я не перебувала на обліках поліції. Раніше заяв чи скарг на співмешканця від жінки не надходило.
Зловмисника поліція затримала у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Нині слідчі поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури кваліфікують дії зловмисника за частиною 1 статті 127 Кримінального кодексу України (катування). Затриманому загрожує позбавлення волі на строк до шести років.

В ході досудового розслідування можлива додаткова правова кваліфікація дій фігуранта.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини