У Ніжині замість будівництва футбольного поля придбають дрони
Ніжинська громада замість побудови футбольного поля для Ніжинської дитячої футбольної школи закупить дронів на 3,5 мільйони гривень.

Про це повідомив заступник міського голови Федір Вовченко на міжвідомчій нараді керівників 1 серпня.
“За результатами відкритого голосування щодо побудови футбольного поля, яке відбувалося до 31 липня 2023 року, в якому взяло участь майже 3000 респондентів доручено відділу спорту зупинити проєкт побудови футбольного поля для Ніжинської дитячої футбольної школи. Хоча велика кількість і дітей та їх батьків, а також тренерів, які захищають нас в лавах ЗСУ були «за» побудову такого поля”, — заявив він.
Федір Вовченко зауважив, що футбольне поле для юних футболістів обов’язково побудують, але після перемоги.
Кошти, які заплановані на будівництво дитячого футбольного поля, будуть спрямовані на закупівлю дронів для потреб ЗСУ. Тобто 3,5 мільйони гривень додадуться до тих 90,5 мільйонів гривень, що вже міська влада виділила за 2022-2023 рік.
За дорученням міського голови Олександра Кодоли фінансове управління вже відпрацювало механізм закупівлі дронів.
Будуть проведені тендерні процедури, за результатами яких закуплені дрони передадуть на ті військові частини, де служать ніжинці.
Ніжинська міська рада.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.