Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 22:09:01

На Чернігівщині правоохоронці скерували до суду провадження щодо незаконного використання благодійної допомоги

02.08.2023   14:19Агенцiя

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівської області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури та за оперативного супроводу СБУ завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного використання з метою отримання прибутку благодійні пожертви під час воєнного стану.

В ході досудового розслідування слідчі поліції встановили, що у березні 2023 року двоє жителів Чернігівської області, користуючись партнерськими відносинами з благодійною організацією, вступили у попередню змову з метою заволодіння коштами. Фігуранти розробили злочинний план та організували укладення фіктивних договорів про поставку деревини для мешканців, які опинились у складних життєвих обставинах, з фізичною особою-підприємцем.

На виконання вказаних договорів, на банківський рахунок ФОП надійшли благодійні грошові кошти на загальну суму майже 1,7 мільйона гривень. Організатори злочинної схеми перевели їх в готівку та частину коштів привласнили.

Вчора матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом було передано на розгляд до суду.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини