Поліцейські Чернігівщини провели в останню путь побратима Олексія Дяговця
Сьогодні всі поліцейські Чернігівщини схилили голови в скорботі та провели в останню путь колишнього колегу Олексія Дяговця.
Він 6 років віддав службі в поліції, очолював Управління превентивної діяльності обласної поліції. З січня цього року боронив країну в лавах ЗСУ.
Олексій Дяговець був справжнім офіцером, мужнім і сміливим воїном-захисником, чесним і самовідданим поліцейським, та, водночас, щирою і справедливою людиною. Олексій залишив по собі світлу пам'ять та невимовний сум у кожного з нас…
– Розділяємо біль непоправної втрати із сім’єю, друзями та близькими Олексія. Щира вдячність батькам Героя за те, що виховали справжнього Патріота й Захисника України! Глибоко співчуваємо вдові та донечкам Олексія – вся наша поліцейська родина завжди буде поруч з рідними Олексія та щомиті готова підставити дружнє плече допомоги. У пам’яті всіх, хто знав Олексія, він залишиться надзвичайно світлою людиною, вірним сином України, – говорить начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський.
Увесь колектив поліції Чернігівської області схиляє голови в скорботі за загиблим Героєм. Олексій Дяговець назавжди у наших серцях.
Тепер він несе небесну варту разом із загиблими побратимами.
Вічна пам'ять Герою…


ГУ Національної поліції в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.