Упродовж минулого тижня надзвичайники 78разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам
Упродовж минулого тижня (з 10 по 17 липня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 71 одиниця основної й спеціальної техніки.
Рятувальниками ліквідовано 30 пожеж, з яких 20 у житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 5 у природних екологічних системах та 4 інші. Внаслідок дії небезпечних факторів вогню, травмовано одну особу та, на жаль, одна людина загинула.
На водних об’єктах у Ніжинському Чернігівському районах та м. Чернігів потонуло 4 людини.
Протягом тижня сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення 12 разів залучались до дій за призначенням. У встановленому порядку вилучено 23 вибухонебезпечних предмети.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 32 рази залучались для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression



