Ювенальні поліцейські відвідали підопічні родини у Ніжинській громаді
Співробітники ювенальної превенції Ніжинського районного відділу поліції спільно з представниками служби у справах дітей провели профілактичне відпрацювання родин, що опинилися у складних життєвих обставинах.
Під час відвідувань правоохоронці перевірили умови проживання родин, виконання батьками своїх обов’язків, забезпечення дітей всім необхідним для їх життя, навчання та розвитку. Учасники рейду надали батькам рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання.
Співробітники ювенальної превенції роз’яснили батькам положення законодавства, які встановлюють відповідальність за неналежне виконання обов’язків щодо своїх малолітніх та неповнолітніх дітей.
Окрім цього, поліцейські поспілкувалися зі старшими дітьми про безпеку життєдіяльності влітку, нагадали правила поведінки поблизу водойм.
Правоохоронці проаналізували всі можливі негативні фактори, які існують в тій чи іншій родині, аби вчасно виявити потенційні проблеми та допомогти у їх вирішенні.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression