Поліцейські притягнули до відповідальності винних у доведенні трьох дітей до стану сп’яніння
Увечері 8 липня в Сосницькій громаді було виявлено 13-річного хлопчика та двох дівчат, віком 12 і 13 років, у стані тяжкого алкогольного сп’яніння.
![](/uploads/184-m.jpg)
Всіх трьох було госпіталізовано. Поліцейські встановили та притягнули до відповідальності осіб, які придбали дітям алкоголь.
У суботу близько пів на восьму вечора до поліції повідомили, що у Сосницькій громаді Корюківського району Чернігівщини місцевий мешканець виявив трьох дітей, на вигляд учнів 7 чи 8 класу, у стані тяжкого алкогольного сп’яніння. На вказане місце негайно виїхала група реагування патрульної поліції та співробітник підрозділу ювенальної превенції.
Поліцейські встановили особи підлітків — 13-річного хлопчика та двох дівчат, віком 12 і 13 років. На місце події було відразу викликано екстрену медичну допомогу, яка доставила дітей до реанімації місцевої лікарні. Наразі життю дітей нічого не загрожує.
В ході з’ясування обставин події поліцейські встановили, що до занурення дітей у стан сп’яніння причетні двоє місцевих мешканців, віком 18 та 19 років. Ці особи придбали та передали дітям півлітрову пляшку горілки та кілька пластикових пляшок пива.
На кожного з цих громадян поліцейські склали по три протоколи за статтею 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння). Також ювенальні поліцейські притягнули до відповідальності батьків хлопчика та молодшої з дівчат і опікуна іншої дівчинки. На них складено адмінпротоколи за частиною 1 статті 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
Якщо ви бачите неповнолітніх, які розпивають алкоголь - негайно телефонуйте 102. Поліція нагадує, що за продаж неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробив передбачений штраф від 6 800 до 13 600 гривень.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.