Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 червня, 04:38:48

Уряд запустив другий етап програми «єВідновлення»

04.07.2023   14:12Агенцiя

Нині в Україні стартує друга черга програми «єВідновлення», яка стосується відновлення повність зруйнованого житла. Про це розповів радник начальника ОВА Андрій Подорван у коментарі для «Суспільне Чернігів».

Очікується, що громадяни зможуть подавати заявки про повністю зруйноване житло через Дію починаючи з 15 липня. Їх розгляд комісії розпочнуть з 15 серпня.

    «Навіть під час бойових дій держава продовжує допомагати з відновленням житла та надавати компенсацію, для того, щоб люди мали можливість жити у власних домівках», – наголосив Андрій Подорван.

Програма працюватиме у двох варіантах. Так, у власників приватних будинків є можливість отримати на вибір: кошти на його відбудову (чи то пак будівництво нового) або житловий сертифікат (тобто, зобов’язання держави профінансувати купівлю нового житла. Якщо ж мова йде про зруйновану квартиру, то власник може отримати лише сертифікат.

Суму, на яку він буде виданий, відповідно до встановленої формули визначить спеціальна комісія. Вона може відрізнятися в залежності від вартості житла у кожній області.

У цілому, за підрахунками Управління містобудування і архітектури ОВА, 10312 об’єктів житлового фонду пошкоджені або знищені, з них вже майже 5000 внесені до відповідного реєстру пошкодженого або зруйнованого майна. На сьогодні в обробці 529 заявок на компенсації на ремонт житла за першою чергою програми «єВідновлення». Погоджено компенсацію вже на 37 об’єктів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини