Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 19:29:15

Рятувальники проводять інструктивні заняття в трудових колективах області

29.06.2023   21:03Агенцiя

Надзвичайники Чернігівщини постійно проводять серед працівників трудових колективів підприємств, установ і організацій методичні заняття та інструктажі щодо дотримання ними правил безпеки, як на робочих місцях так і в побуті.

Під час цього фахівці ДСНС роз'яснюють першочергові дії у разі виникнення загоряння, зокрема порядок здійснення евакуації з небезпечної зони та застосування первинних засобів пожежогасіння на початковій стадії розвитку пожежі. Під час практичної частини таких занять працівники мають можливість самотужки спробувати загасити умовну пожежу за допомогою порошкових та вуглекислотних вогнегасників.

Окрему увагу приділяють заходам безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, використовуючи інформаційні макети. Такі заходи дозволяють громадянам постійно підвищувати свій рівень обізнаності з питань пожежної безпеки, мінімізувати виникнення загорянь на об'єктах, а головне - зберегти життя та здоров'я людей.

Для закріплення отриманої інформації рятувальники надають профілактичні пам’ятки.

 

 

            ГУ ДСНС України  у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини