З Чорнобильської зони евакуювали 500 співробітників ЧАЕС
Державне агентство з управління зоною відчуження 11 грудня евакуювало 500 співробітників зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення (м.Чорнобиль) у зв'язку з відключенням електроенергії, викликаним складними погодними умовами.
Про це повідомили у прес-службі Міністерства надзвичайних ситуацій.
Як зазначається у повідомленні, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зоні відчуження було прийнято рішення про оперативне виведення з м. Чорнобиля 500 осіб персоналу, який не задіяний у безперервних технологічних процесах. Виведення персоналу було завершено того ж дня до 17:00.
Постачання електроенергії на об’єкти ДСП «Чорнобильська АЕС» не припинялось. Радіаційний фон на проммайданчику не перевищує допустимих значень.
У зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення вживаються заходи щодо відновлення електропостачання та підтримки об’єктів інфраструктури в безпечному стані.
http://www.unian.ua/news/540812-z-chornobilskoji-zoni-evakuyuvali-500-spivrobitnikiv-chaes.html
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.