Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 16:46:11

Сапери Чернігівщини продовжують вилучати сучасні вибухонебезпечні предмети

29.06.2023   11:02Агенцiя

27 червня саперами групи піротехнічних робіт Аварійно рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області було здійснено 3 залучення на повідомлення щодо виявлення громадянами вибухонебезпечних предметів на територіях Михайло-Коцюбинської та Кіптівської територіальних громад Чернігівського району, а також в обласному центрі.

За їх результатами піротехніками було вилучено касетний елемент та бойову частину від реактивної системи залпового вогню «Ураган». Дані боєприпаси було транспортовано на спеціальному автомобілі та знищено з дотриманням всіх правил безпеки.
Рятувальники вкотре звертають увагу громадян на правильний алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів: ні в якому разі їх не торкайтесь, не намагайтесь їх перенести в інше місце або розібрати, відійдіть від місця знахідки на безпечну відстань (не менше 100 метрів) та повідомте екстрені служби за номерами "101" або "102".


ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15

Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.