«Армія відновлення» на Бахмаччині: безробітні шиють одяг для ЗСУ
На Чернігівщині перелік суспільно корисних робіт поповнився ще одним видом – ремонт та пошиття одягу і взуття для військових. Почалися вони днями на Бахмаччині за участю безробітних.
Працюють на цих роботах жінки, які володіють швейною майстерністю. Вони сподіваються, що захисникам буде зручно в пошитих їхніми руками речах.
Тих, хто досвіду в швейній справі не має, служба зайнятості запрошує долучитися до інших видів суспільно корисних робіт. Зокрема, з липня в Бахмачі учасники «Армії відновлення» залучатимуться ще й до приготування їжі для наших захисників. Крім того, на Чернігівщині безробітні розбирають завали, ремонтують приміщення, постраждалі внаслідок бойових дій, приводять у належний стан об’єкти цивільного захисту населення (бомбосховища, укриття), плетуть маскувальні сітки, зводять фортифікаційні та захисні споруди, заготовляють дрова для бюджетних установ та населення, розфасовують гуманітарну допомогу, прибирають придорожні смуги поблизу блокпостів, виготовляють окопні свічки для потреб ЗСУ.
На відміну від волонтерів безробітні працюють не безкоштовно: з ними укладається строковий трудовий договір, і з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття вони отримують заробітну плату. Її розмір не може бути нижчим, ніж мінімалка (6700 грн), що є більшою за середню виплату допомоги по безробіттю.
На сьогодні рішення про організацію суспільно корисних робіт прийняті у 52 з 57 територіальних громад області. За час реалізації цієї програми на Чернігівщині, тобто з жовтня минулого року, 3,3 тис. безробітних взяли участь у суспільно корисних роботах. З них 2,9 тис. осіб було залучено цьогоріч.
Бажаєте й ви вступити до «Армії відновлення» країни? Звертайтеся до центру зайнятості, зручного для вашого відвідування, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.