Чернігівські патрульні затримали чоловіка, який погрожував відвідувачам магазину предметом, схожим на гранату
24 червня, близько 13-ї години, екіпаж патрульної поліції отримав інформацію, що в одному з магазинів на проспекті Миру нетверезий чоловік погрожує продавчині предметом, схожим на гранату.
Прибувши на місце події, інспектори зустріли заявницю, яка повідомила, що громадянин пішов до прибуття поліції і вказала його напрямок. Зʼясувавши прикмети чоловіка поліцейські надали у радіоефір орієнтування про розшук.
Через деякий час на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що на проспекті Миру, в мікрорайоні ЗАЗ, на дитячому майданчику знаходиться чоловік, який щойно в магазині погрожував предметом, схожим на гранату відвідувачам.
Патрульні негайно прибули на місце події та виявили чоловіка, схожого за орієнтуванням. Згідно зі статтею 45 Закону України «Про Національну поліцію» громадянина затримали та застосували кайданки. Поліцейські провели поверхневу перевірку та виявили у правій кишені шортів предмет, схожий на гранату.
За вказаною адресою інспектори викликали слідчо-оперативну групу та вибухотехніків.

Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.