Ніжинська Громада посилює співпрацю з UNICEF
Ніжинська міська рада продовжує співпрацю з Міжнародною організацією UNICEF ще на два роки.
До речі, ми одна із семи громад Чернігівщини, що відібрана UNICEF для довготривалого комплексного співробітництва.
Тож у ході сьогоднішнього спілкування обговорили подальші напрямки співпраці у різних галузях, зокрема, у сфері водопостачання, санітарії та гігієни; медицини, освіти спорту, молодіжної політики та соціального захисту. Так як у фокусі UNICEF – діти, тож першочергово зупинилися на реалізації молодіжних ініціатив.
Детально обговорили проблемні питання і можливі шляхи їх реалізації. Наразі керівники профільних управлінь та відділів, а також медичних закладів міста, озвучили своє бачення, визначилися з першочерговими потребами та з контактними особами.
Наступний етап - фахівці організації здійснять оцінку потреб громади (із запропонованих) і відберуть ключові проєкти, які прямо чи опосередковано спрямовані на підтримку дітей і молоді, та згодом будуть реалізовані в громаді.
Важливо, що співпраця з UNICEF передбачає низку навчальних програм, спільних мікропроєктів та практичну допомогу у вигляді необхідного обладнання для закладів освіти, медицини та соціальних служб.
Ми вдячні міжнародними партнерам за увагу до нашої громади та за вже надану допомогу.


Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.