Відзначили добровольців, які в складі сил спротиву допомагали виганяти ворога з Чернігівщини
Під час повномасштабного вторгнення військ рф на Чернігівщину навесні 2022 року багато жителів області, не роздумуючи, вступили до лав тероборони та у складі підрозділів ЗСУ та Нацгвардії давали відсіч ворогу.

Однак не лише військові допомагали стримувати наступ та боротися із окупантами, а й цивільні – патріотично налаштовані громадяни, які самоорганізувались у підпільні загони та мужньо чинили опір російській армії.
Загони сил спротиву Чернігівщини відкрили справжнє полювання на ворога. Своїми злагодженими та цілеспрямованими діями вони перекривали нападникам шлях поваленими деревами, «гостинно» зустрічали та безжально нищили російську бронетехніку.
Серед тих, хто допомагав зупиняти просування військ рф та всіляко заважав планам загарбників, є й небайдужі жителі Сосниччини.
Члени громадської організації «Сосниця Щит» та свідомі сосниччани одразу об’єдналися в ініціативну групу та з перших хвилин повномасштабного вторгнення організували збір інформації про переміщення російських колон, здійснювали патрулювання селища, допомагали переправляти людей через річку Десну, доставляли одяг, продукти харчування, технічне обладнання та ліки військовим і цивільним. Крім того, добровольці виводили з ладу озброєння окупантів, знаходили та передавали захоплену ворожу техніку ЗСУ, а також здійснили ще цілу низку добрих справ для підтримки українських захисників і жителів громад.
Сьогодні представників руху опору, які допомагали виганяти ворога з Чернігівщини, вітали в представницькому органі Придесення.
Заступник голови обласної ради Дмитро Блауш відзначив вагомий внесок добровольців у спільну перемогу, адже подолати противника, який зі зброєю в руках прийшов на нашу землю, можна тільки спільними зусиллями.
– Ворог не зміг реалізувати свою підступну мету тільки завдяки таким людям як ви, які різними шляхами зупиняли техніку, порушували шляхи постачання та логістику російської армії й всіляко намагались боронити Батьківщину, – зауважив керівник.
Свою глибоку повагу та вдячність учасникам руху спротиву Чернігівщини висловили і представники депутатського корпусу – начальник управління комунального майна обласної ради Василь Куліда та голова постійної комісії з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Ольга Бібік.
За активну громадську діяльність, вагомий внесок у підтримку громади та військовослужбовців під час активних бойових дій на території Чернігівської області подяками обласної ради відзначені добровольці: Олександр Головко, Богдан Делеуров, Іван Добридень, Ігор Кравченко, Максим Петришин, Антон Подорожній, Ярослав Примачок, Віталій Селюк, Дмитро Ткаченко, Віктор Федоренко, Андрій Четверик, Євгеній Шкурко.
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.