Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 12:23:06

Піротехніки Чернігівщини вилучили 6 вибухонебезпечних предметів сучасної війни

02.06.2023   13:42Агенцiя

Учора, 1 червня, розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області відпрацювали 3 звернення та вилучили 6 вибухонебезпечних предметів.

Фахівці-піротехніки з дотриманням всіх правил безпеки перевезли спецавтомобілем вилучені боєприпаси на сортувальний майданчик, де в подальшому вони будуть знищені.
Сапери ДСНС від початку бойових дій вилучили в області 51736 боєприпасів. Загалом же територію Чернігівщини, завдячуючи у тому числі і роботі гуманітарних організацій з розмінування, очищено від понад 62 тисяч вибухонебезпечних предментів

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до мешканців області з проханням бути пильними, у разі виявлення вибухонебезпечного предмету в жодному разі не чіпати його, відійти на безпечну відстань та негайно телефонувати до екстрених служб за номерами “101” або “102”.

 Головне управління ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини