Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 09:39:43

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей

01.06.2023   15:15Агенцiя

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Напередодні Дня захисту дітей співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області завітали з подарунками до КП «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» № 2.

Мегапозитивна атмосфера і непідробна дитяча цікавість панували в залі. Діти вперше познайомились зі Службою судової охорони. Особливе захоплення викликав металошукач «Garrett». Діти спочатку ховали, а потім самі знаходили металеві речі за допомогою спеціального пристрою. Не менш привабливою для них була й амуніція судового охоронця. Усі бажаючі із задоволенням приміряли шлем і фотографувалися.

- День захисту дітей - свято не лише для самих дітлахів. Передусім, це нагадування суспільству про необхідність захищати і робити все можливе, щоб їх дитинство було безхмарним і щасливим, щоб їхні мрії ставали реальністю. Зрештою, саме для цього всі ми живемо та працюємо, - зазначив т.в.о заступника начальника територіального управління (з організації діяльності) Служби судової охорони у Чернігівській області підполковник Служби Павло Анікієнко.

На завершення свята дітлахам роздали солодкі подарунки, придбані за ініціативи профспілкової організації територіального управління.

Судові охоронці побажали підопічним центру добре відпочити на канікулах, насититись незабутніми емоціями та враженнями, щоб восени повернутися до навчання із новими силами та натхненням. Також подякували директору Регіні Гусак та колективу за гостинність та їх кропітку працю. Однак головною винагородою для організаторів свята стали щирі дитячі обійми, усмішки та оплески.

Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

Останні новини Чернігівщини

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини