На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн
24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.
⛳️ На озері поблизу с. Лісконоги Новгород-Сіверської громади виявлено двох порушників, які під час нересту виловлювали рибу за допомогою заборонених знарядь лову.
📌 В першому випадку житель м. Шостка Сумської області в протизаконний спосіб, за допомогою 💢 2 од. простих сіток, виловив 🐠 143 екз. риби: плітка – 68 екз., плоскирка - 46 екз., лин - 16 екз., окунь - 11 екз. та щука – 2 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 💵 245 582 грн.
📌 У другому випадку мешканець м. Новгород-Сіверський за допомого 💢 сітки простої незаконно виловив 🐠 31 екз. риби: плоскирка – 19 екз., карась сріблястий – 7 екз., окунь – 2 екз., щука – 2 екз. та лин – 1 екз. Збитки склали 💵 55 641 грн.

🚓 На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського РВП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинені правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.
✍️ На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до ⚖️ Новгород-Сіверського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.
📣 Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля ☎️ (099) 112-13-44 (цілодобово).
ℹ️ Довідкова інформація:
На території Чернігівської області діє заборона на вилов водних біоресурсів до 10 червня (включно) - у всіх водосховищах, до 30 червня - в придатковій системі водойм (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені). Крім того до 30 червня (включно) діє заборона на вилов раків.
Чернігівський рибоохоронний патруль
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).