Закриття руху тимчасовим мостом через річку Сейм поблизу міста Батурин

У зв'язку з технічними причинами (підняття рівня води в річці) та з метою недопущення надзвичайних ситуацій, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області з 10:00 29 березня 2023 року тисчасово закриває рух для всіх транспортних засобів на тимчасовому об'їзді мосту через р. Сейм на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ, км 126+780.
Про відкриття руху буде повідомлено додатково.
Об'їзд транспорту буде здійснюватися автомобільною дорогою загального користування державного значення Р-61 Батурин – Конотоп – Суми.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.