Пенсіонер з Чернігівщини власноруч зібрав унікальний суперкар
З пенсією у 900 гривень чоловік навіть на має грошей купити бензину, аби покататися на своєму творінні.
Пенсіонер з Чернігівщини власноруч зібрав унікальний суперкар
На Чернігівщині 61-річний чоловік утілює свою мрію про спортивний автомобіль. Майструє сам уже десятий рік. Авто унікальне: 5,5 метрів завдовжки і має елементи, скопійовані з військових винищувачів.
Микола Тараканов приходить у гараж о п'ятій ранку, щоб попрацювати над своїм творінням. Пішки, адже весь родинний бюджет іде на чотириколісного, йдеться у сюжеті ТСН.
Автомобіль проектувався під розмір гаража, тому він тут ледь уміщається. Щоб роздивитися шедевр, виганяємо його надвір.
Такого автомобіля немає не те що в усьому Ніжині, а й у світі - це справжній ексклюзив. Спереду нагадує спортивний мерседес, збоку - лімузин, а ззаду - літак.
Автомобіль довжиною ручної роботи відсотків на 90. Із придбаного - тільки двигун від БМВ та гума. Навіть диски вилиті вручну.
Автор творіння Микола Тараканов показує: "Ось це мій основний інструмент: ковадло, міцний молоток, зубило. Так відбувається рубка металу".
Такому терпінню заздрять сусіди. Вони спостерігали за автомайстром роками. І тепер довіряють чоловікові ремонт своїх автівок.
Своє творіння майстер навіть зареєстрував у ДАІ і отримав номери. Модель назвав на честь дружини - Валентиною.
"Дружина була незадоволена, що я дуже багато часу проводив у гаражі. Щоб хоч трохи згладити кути, я назвав машину в її честь", - каже Тараканов.
Але їздить Валентина лише між гаражами. На більше у майстра немає бензину. А ще він мріє обшити салон машини чорною шкірою, встановити потужніший двигун та пофарбувати корпус у сріблястий колір. Тоді його саморобний шедевр зможе зацікавити любителів спортивних суперкарів.
"Мрія, очевидно, нездійсненна, тому що моя пенсія - 900 гривень, а дружина отримує 950 гривень", - сумує чоловік.
http://tsn.ua/tsikavinki/pensioner-z-chernigivschini-vlasnoruch-zibrav-unikalniy-superkar.html
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression