Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 10:29:32

Корюківський район: необережність під час куріння призвела до загибелі чоловіка

15.03.2023   13:09Агенцiя

14 березня о 22:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Киселівка Менської територіальної громади. На місце події оперативно прибуло відділення 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Вогнеборці о 23:30 пожежу локалізували, а о 00:20 остаточно ліквідували. Під час гасіння в будинку рятувальники виявили тіло 46-річного господаря без ознак життя.

Ймовірно, причиною трагедії послужила необережність загиблого під час куріння. 

У зв’язку з цим, рятувальники Чернігівщини вкотре звертаються до громадян з проханням неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та не курити всередині помешкань. У разі надзвичайної ситуації, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».


Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини