Судом винесено обвинувальний вирок за вчинення домашнього насильства
Деснянським районним судом м. Чернігова 07.03.2023 за результатами розгляду кримінального провадження винесено обвинувальний вирок відносно доньки за систематичне вчинення нею домашнього насильства щодо своєї матері.
Так, в судовому засіданні встановлено, що в період часу з 11.01.2020 по 04.11.2022, в порушення вимог ст. 28 Конституції України, згідно якої кожен має право на повагу до його гідності, а також в порушення вимог Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», місцева мешканка, 1973 р.н., умисно, систематично вчиняла психологічне насильство по відношенню до своєї 74-річної матері, з якою проживає спільно за одною адресою, а саме: ображала її нецензурною лайкою, погрожувала фізичною розправою, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи.
З урахуванням повного визнання своєї вини обвинуваченою у вчиненому злочині, щирого каяття, позиції потерпілої, яка не наполягала на тяжкості призначеного покарання, судом призначено покарання у виді 240 годин громадських робіт.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.