Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 травня, 00:03:32

Головне управління Держпродспоживслужби в області проаналізувало результати роботи 2022 року

10.03.2023   12:28Агенцiя

Минулого року Головне управління Держпродспоживслужби в області надало майже 35,7 тисячі послуг у сферах безпечності харчових продуктів, ветеринарної медицини, фітосанітарного та санітарного законодавства на загальну суму близько 1,7 мільйона гривень. За словами начальника управління Юрія Павлішена, попри складність умов, робота в жодному разі не припинялася, завдяки чому низку окреслених завдань на 2022 рік було виконано. Крім того, проведено реорганізацію профільних державних установ.

Підсумки роботи минулого року підбили сьогодні на колегії ГУ Держпродспоживслужби в області за участі заступника начальника Чернігівської ОВА Дмитра Синенка.

    «Нашим ключовим завданням було в таких умовах утримати під контролем епізоотичну та епідемічну ситуацію в Чернігівській області, а також фітосанітарну безпеку. В цілому ми справилися», — наголосив Юрій Павлішен та поінформував про зроблене за кожним напрямом діяльності.

З основного
На сьогодні область благополучна щодо африканської чуми свиней та сказу тварин, як і загалом епізоотична ситуація за всіма інфекційними захворюваннями в галузі тваринництва регіону.
Під постійною увагою — стан профілактики хвороб бджіл (на початок поточного року в області зареєстровано та паспортизовано 1433 пасіки, в яких налічується 56 949  бджолосімей).

До Управління захисту прав споживачів звернулися 734 особи щодо якості продовольчих товарів та надання послуг у сфері ресторанного господарства (45), якості непродовольчих товарів (370) та послуг (319). За результатами розгляду звернень споживачам повернуто коштів на більш ніж 194,6 тисячі гривень.

Упродовж року проводилися заходи контролю харчування дітей в закладах освіти, перевірки об’єктів питного водопостачання, моніторинг цін на товари соціального значення, профілактичні та протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби. А ще — фітосанітарні процедури при здійсненні експорту лісопродукції, сої, гороху, соняшнику, картоплі та овочів, зелені, баштанних культур, фруктів та ягід, спецій, прянощів та приправ, насіння олійних та технічних культур на промислове перероблення, пшениці, жита, ячменю, вівсу, кукурудзи, круп, борошна, солоду й іншого до понад 50 країн світу.

У громадах тривала реалізація програм з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої. З метою її виявлення торік обстежено понад 11 387 га площі. Загальне фінансування склало 98 тис. грн (бюджети тергромад або інші джерела — кошти власників та землекористувачів).

Заступник начальника ОВА подякував усьому управлінню за роботу, яку вдалося виконати, незважаючи на труднощі, пов’язані з наслідками ворожої навали минулого року. Водночас звернув увагу на санітарне благополуччя в модульних містечках:
 «Прошу взяти на контроль санітарно-епідеміологічну ситуацію у модульних містечках, облаштованих для людей, які через бойові дії втратили власне житло. Нагадую, що структурні підрозділи ОВА завжди готові співпрацювати та взаємодіяти».

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини