Ветерани-підприємці та їхні родичі можуть отримати 20 тисяч відшкодування
Український ветеранський фонд Мінветеранів відшкодовує 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ветеранського бізнесу.
Наразі програмою уже скористалися 153 фізичні особи-підприємці серед ветеранів.
Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів підтримує бізнес, який належить ветеранам, а також їхнім родинам. Від УВФ можна отримати державне відшкодування за придбані генератори, акумулятори, ноутбуки, кавомашини, пальне для машини, якщо це обумовлено необхідністю ведення справи, та інші товари чи обладнання.
Програмою можуть скористатися дружини/чоловіки ветеранів і ветеранок (тих, хто має посвідчення учасника бойових дій), їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць. Важливо, бізнес має бути офіційно зареєстрований, як ФОП чи самозайнята особа.
Ознайомитись з переліком необхідних документів можна за лінком: https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/
Одноразова програма відшкодування діє до завершення воєнного стану. Загалом, програма розрахована на 500 аплікантів.
Останні новини Чернігівщини
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.