Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 14:03:02

Рятувальники Чернігівщини нагадали громадянам основні правила безпеки життєдіяльності

07.03.2023   10:21Агенцiя

6 березня співробітники Чернігівського та Ніжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС в області провели інформаційно-профілактичні рейди на території населених пунктів. Особлива увага приділялась тим містам та селам, де останнім часом мали місце пожежі з загиблими людьми.

Під час заходів рятувальники довели громадянам основні правила пожежної безпеки в побуті, зокрема при експлуатації пічного опалення та електрообладнання, під час перебування на водоймах взимку, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, а також при отриманні сигналу "Повітряна тривога".
Для того щоб громадяни могли самостійно повторювати основні правила безпеки життєдіяльності та могли навчати своїх дітей фахівці ДСНС надали їм інформаційні листівки.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини