Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 10:10:02

Візит до Корюківської громади: ознайомлення з роботою довгоочікуваних очисних та ЦНАПу

01.03.2023   18:30Агенцiя

Під час робочого візиту до Корюківського району начальник ОВА В’ячеслав Чаус спільно із заступником Дмитром Синенком та начальником Корюківської РВА Іваном Ващенком також ознайомився з ходом набору військовослужбовців до штурмових загонів «Гвардія наступу».

Заповнити відповідну анкету можна у ЦНАПі. Тут ведуть прийом уповноважені представники Національної Поліції, Національної гвардії та Прикордонної служби. За час кампанії фахівці поінформували близько сотні охочих.

До слова, будівля, де розташований ЦНАП, одна з небагатьох, що вціліла після Корюківської трагедії 1943 року.

Кількість можливих адмінпослуг – 124.

Однак, є кадрова можливість розширювати цей перелік за рахунок залучення сервісних послуг МВС. Для цього необхідно закупити відповідне обладнання.

Очисні споруди - критична інфраструктура, без якої неможливе функціонування громади. Саме такі об'єкти, за дорученням Президента, мають бути в фокусі уваги.

В’ячеслав Чаус ознайомився із роботою сучасних очисних споруд в Корюківці. До цього все навантаження йшло на відповідну споруду місцевої фабрики. Будівництво очисних планували близько 30 років. Роботи виконовули зокрема за кошти місцевого бюджету. З нагального - фінансова підтримка, так як обладнання в лізингу.

    «Обидві установи, які я сьогодні відвідав, важливі для комфорту сучасної Корюківської громади. І та, й інша функціонують із значною підтримкою місцевого бюджету, що вкотре підтверджує спроможність громади. Втім, це не виключає підтримки й інших рівнів, над чим і будемо працювати», - зауважив начальник ОВА.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини