Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 11:56:43

У Чернігові понад 30 військовослужбовців урочисто склали Військову присягу

28.02.2023   20:11Агенцiя

Понад 30 військовослужбовців Військової служби правопорядку у Чернігові склали Військову присягу на вірність українському народові.

У заході взяли участь начальник штабу — заступник начальника Центрального управління Військової служби правопорядку полковник Олег Огнівенко, начальник Північного територіального управління Військової служби правопорядку полковник Олександр Гринчук та заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи
Чернігівської ОВА.
На початку ритуалу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських героїв, які загинули в боротьбі за Україну
— У тексті Військової присяги сформульовано найважливіші вимоги, які ставляться до воїна і які він має неухильно виконувати в інтересах національної безпеки України, — зазначив у своїй промові полковник Олександр Гринчук. — Хай кожен з вас докладе максимальних зусиль для зміцнення українського війська та оборони нашої держави!
Цього разу лави військових правоохоронців поповнили мобілізовані новобранці, у тому числі сім жінок-військовослужбовців. Після урочистої промови тексту Присяги військовослужбовці пообіцяли сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок, стояти на сторожі інтересів української держави та дотримуватись Конституції України.
— Враховуючи ситуацію, що склалася у нас в країні, кожен громадянин має стати на захист нашої Батьківщини, — говорить солдат-новобранець Марина Кизима. — Коли в мене з’явилася така можливість, я довго не роздумувала та намагалася якнайшвидше потрапити на службу до лав Збройних Сил України.
Разом з керівництвом українських воїнів зі складанням Військової присяги привітав настоятель Катериненської церкви, митрофорний протоієрей Роман (Кіник). Він прочитав молитву за українських воїнів, благословив новобранців на добру службу та окропив їх освяченою водою.

Григорій Мазур
Ігор Березинський

 

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини