Безкоштовні тренінги з надання домедичної допомоги
Команда громадської організації “Агенція міських ініціатив” рада повідомити, що триває реєстрація на безкоштовні тренінги з надання домедичної допомоги. Вони відбудуться 5, 19 та 26 березня у Чернігові.
Навчання орієнтоване на освітян, молодь, представників місцевої влади, активних громадян, журналістів.
Захід організовує громадська організація “Агенція міських ініціатив” за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну».
Навчання безкоштовне, але попередня реєстрація обов'язкова. Щоб взяти участь, заповніть реєстраційну форму на зручну для вас дату і тему:
5 березня — “Перша домедична допомога при ДТП” (торгово-офісний комплекс "Black Wood Tower", вул. Київська, 11).
Форма реєстрації https://forms.gle/iKPM3y1LM5YWpu9TA
19 березня — “Перша домедична допомога при травмах” (Агенція регіонального розвитку, вул. Преображенська, 12).
Форма реєстрації https://forms.gle/94jMWxwy7KXhj71A9
26 березня — “Перша домедична допомога при ДТП” (Агенція регіонального розвитку, вул. Преображенська, 12).
Форма реєстрації https://forms.gle/dcr9S1Km9CWA3di37
Відібрані учасники отримають листи-підтвердження на вказані у реєстраційній формі електронні адреси. Група складатиметься з 20 осіб, з якими працюватимуть два тренери. Передбачається багато вправ, тому одягайтесь зручно.
Увага! Навчання триває з 10.00 до 18.00. Тому просимо реєструватися тих, хто може бути присутнім увесь день. Наприкінці тренінгу учасники отримають у подарунок аптечки, які під час тренінгу навчаться правильно комплектувати.
ГО “Агенція міських ініціатив”
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.