Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 16:07:58

На Чернігівщині для рятувальників провели психологічний тренінг

24.02.2023   10:20Агенцiя

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну потреба у навчанні населення навичкам надання першої психологічної допомоги, особливо працівників, які допомагають людям під час надзвичайних ситуацій, значно зросла.

Такі тренінги дуже актуальні та потрібні для рятувальників ДСНС України, оскільки вони постійно працюють з населенням, яке постраждало від військового конфлікту. Оскільки рятувальники одні з перших прибувають на місце виникнення події, то вони повинні мати чітке розуміння про існуючі реакції на стрес та способи заспокоєння людей.
Тому 22 лютого на базі навчально-пункту Головного управління ДСНС України у Чернігівській області представниками ВПІНО "Філія АКТЕД" спільно з БФ "Право на захист" для рятувальників Чернігівщини проведено тренінг з набуття навичок щодо саморегуляції та протидії вигоранню, алгоритмів роботи з найпоширенішими психічними симптомами тощо. Під час тренінгу учасники обговорили важливість самоорганізації, психічної стійкості у стресових ситуаціях та усвідомлення відповідальності за свої дії. За результатами проходження 8-ми годинного курсу всі присутні отримали міжнародний сертифікат слухача.


Відділ агітаційно-пропагандистської роботи
Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини