Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 10 липня, 21:00:32

Нетверезий водій – додаткова загроза у воєнний час

23.02.2023   13:46Агенцiя

4,6 мільйона гривень – сума штрафів закерування транспортними засобами у нетверезому стані, стягнутихпротягом січняфахівцями державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

У розрізі 6 областей статистика виконаних судових рішень про нетверезе водіння виглядає так:
-    на Донеччині стягнуто понад 170 тисяч гривень штрафів;
-    на Луганщині – 51 тисяча гривень;
-    на Полтавщині – більше 1 мільйона гривень;
-    на Сумщині – понад 1,2 мільйона гривень;
-    на Харківщині – майже 570 тисяч гривень;
-    на Чернігівщині – близько 1,6 мільйона гривень. 
Довідково: порушення водієм встановлених законодавством правил дорожнього руху, а самеводіння автомобіля у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, є приводом для притягнення до адміністративної відповідальності. Стаття 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення характеризує аспекти цього караного діяння. Керуючись даною нормою, правоохоронні органи збирають доказову базу та направляють матеріали справи до суду. У випадку визнання вини, водія притягують до відповідальності, а якщо той намагається її уникнути, матеріали справи направляються до державної виконавчої служби. Правники за допомогою законодавчих санкцій впливають на байдужість правопорушника, тим самим змушують його понести справедливе покарання.
Сьогодні, коли військові гідно дають відсіч ворогу, завдання інших – забезпечувати надійний тил та не створювати додаткових загроз для населення.

Відділ комунікації з громадськістю
Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини