Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 00:48:16

Поліцейські психологи провели з дітьми загиблих поліцейських арт-терапію в «Творчій майстерні»

23.02.2023   12:39Агенцiя

Проведення таких заходів для дітлахів повністю підтримав керівник обласної поліції Володимир Нідзельський та первинна профспілкова організація в Чернігівській області.

Вчорашній майстер-клас відвідали особливі гості – діти  загиблих поліцейських.


За словами начальника відділу психологічного забезпечення поліції області Оксани Полегешко, внаслідок збройної агресії рф багато людей отримують як фізичні, так і психічні травми. Останні є досить небезпечними в довгостроковій перспективі. Якщо не виявити їх вчасно, вони можуть нашаровуватися та поглиблюватися. Діти є найвразливішою категорією, тому потребують більше уваги та підтримки саме «тут і зараз».


– Арт-терапія вважається найбільш безпечним та цікавим методом для дітей. Творчі дії допомагають правильно проживати негативний досвід та створюють позитивний настрій. Навіть коли відсутнє бажання щось створювати зараз, психолог знаходить те заняття, яке включить дитину в творчий процес. Діти можуть малювати, створювати свічки, грати в ігри тощо, – відзначила Оксана Полегешко.
Також в рамках програми відділ організації соціальної роботи організував для хлопців профорієнтаційний захід у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Відвідувачі зустрілися з начальником ліцею, який провів екскурсію та розказав дітям про перспективи навчання.
Подібні арт-терапевтичні заходи поліцейських психологів проводяться в рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

 

Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини