Упродовж минулого тижня надзвичайники 65 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та проведення інших невідкладних робіт
Упродовж минулого тижня (з 13 по 20 лютого 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 213 чоловік особового складу та 73 одиниці основної й спеціальної техніки.
Вогнеборцями ліквідовано 26 пожеж, з яких 21 у житловому секторі громадян, 2 на транспорті та 3 інші. Під час гасіння пожежі в обласному центрі вогнеборцями врятовано 1 особу. Разом з тим, внаслідок дії небезпечних факторів вогню загинула 1 людина, трагічний випадок мав місце в с. Курінь Бахмацької територіальної громади Ніжинського району. Ще 3 особи в Чернігівському районі під час виникнення загорянь отримали травми різного ступеня тяжкості.
Протягом тижня сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення 14 разів залучались до дій за призначенням. У встановленому порядку вилучено та перевезено 67 вибухонебезпечних предметів часів сучасної війни (загалом з початку проведення робіт - 49261).
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 25 разів залучались для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.