У Чернігівській області Гвардією наступу зацікавилися понад 300 осіб
В межах національної кампанії рекрутингу «Гвардія наступу» вжепонад тиждень на Чернігівщині триває набір добровольців до восьми штурмових бригад. Стати частиною однієї з них можна, звернувшись до одного із п’яти ЦНАПів області або заповнивши анкету на сайті storm.mvs.gov.ua
![](/uploads/31757-m.jpg)
«Люди активно цікавляться вступом до Гвардії наступу як у Чернігові, так і в інших містах області. Уже маємо більше ніж 300 таких заявок (на кінець минулого тижня – ред.). Зараз формуються команди для зарахування до підрозділів. Люди активно проходять лікарські комісії, відповідні тестування. Найбільше заявок до військових формувань Національної поліції та Національної гвардії», — прокоментував начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, інспектуючи ЦНАП в Чернігові.
Втім, без уваги не залишається і Державна прикордонна служба.
«Наразі формується новий 15-й прикордонний загін. Набираємо людей, які готові служити за умов, передбачених національним проєктом. Тому можуть прийти всі охочі, які не притягалися до кримінальної відповідальності та придатні до військової служби. Є й вікові обмеження. Спочатку вивчаємо документи, потім же людина проходить всі етапи добору. Щоб записатися, потрібні військовий квиток, паспорт та ідентифікаційний номер», — розповіла сержант-менеджер відділу комплектування прикордонного загону імені князя Володимира Великого Тетяна Гомалій.
За словами начальника ГУ Національної поліції в області Володимира Нідзельського, не всі охочі зможуть потрапити до бригади поліцейських «Лють»: потрібно бути фізично підготовленим, пройти анкетування, військово-лікарську комісію та спецперевірку.
Частину згаданих випробувань уже осилив доброволець Сергій, записавшись у чернігівському ЦНАПі до бригади «Лють». Каже, що служити в поліції хотів ще зі шкільних років. Зараз же вирішив скористатися можливістю долучитися до лав правоохоронців.
«Захистити свою родину та Батьківщину. А ще — опанувати військову справу, — поділився своєю мотивацією житель Чернігова. — Найголовніше, щоб у нашій країні, місті зокрема, був спокій».
Нагадаємо, високомотивовані патріоти, які прагнуть перемоги України у боротьбі з російським агресором, але з тих чи інших причин до цього часу не були у війську, можуть долучитися до Гвардії наступу.
Нагадуємо адреси ЦНАПів, де можна проконсультуватися та подати заявку:
• м. Чернігів, просп. Левка Лук'яненка, 20А;
• м. Ніжин, вул. Покровська, 8/66;
• м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 32А;
• м. Корюківка, вул. Вокзальна, 9;
• м. Прилуки, вул. Івана Скоропадського, 102А.
Телефон для консультацій — 0-800-10-00-20.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.