Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 02:02:01

У «МедіаБазі. Чернігів» розбиралися з особливостями написання грантових заявок

14.02.2023   18:07Агенцiя

Особливості написання грантових заявок для міжнародних фондів і програм та тонкощі складання бюджету відтепер знають чернігівські медійники.

Практична консультація із написання грантів для журналістів відбулася учора, 9 лютого, у хабі «МедіаБаза. Чернігів».

Регіональний представник ІМІ у Чернігівській області Павло Пущенко розклав по поличках структуру проектних заявок і наголосив, що «дайте гроші на поточну роботу редакції – не те, чого хочуть донори». Необхідно шукати нові ідеї, які б відповідали пріоритетам донорів та узгоджувались з редакційною політикою.

Він також дав  поради, де саме шукати пропозиції грантів, проектів та навчань саме для представників медіа.

За словами присутніх журналістів та редакторів чернігівських видань, найбільшу проблему для них становить бюджет. Саме тому, на цьому блоці консультації і був зроблений найбільший акцент.

Як розказав Павло Пущенко, варто чітко прописувати всі бюджетні витрати і чітко їх обґрунтовувати. Зокрема, одним із найголовніших правил при написанні бюджету є те, що він має бути збалансованим і чітко відповідати тим заходам, які передбачені проєктною діяльністю.

«Важливо не стояти на місці, а розвиватися. Тому нові знання - завжди корисні. Тим паче нині, коли Україна відчуває підтримку іноземних держав, як ніколи. Але гроші не дають просто так, а тому треба вміти писати гранти, що доволі непросто. Інформація, почута на тренінгу, виявилася потрібною, сподіваюсь практичне застосування буде»,- зазначила журналістка Челайн Ірина Осташко.

Додамо, що хаб «МедіаБаза. Чернігів» готовий надавати консультативну підтримку по грантовим заявкам і проектам, які писатимуть чернігівські редакції.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини