Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 квітня, 04:57:22

Освідчився на площі: чернігівські поліцейські допомогли військовослужбовцю ЗСУ зробити незабутній сюрприз для коханої

14.02.2023   17:47Агенцiя

У Чернігові поліцейські допомогли військовому незвичайно освідчитися коханій на Красній площі.

Дівчина була вражена сюрпризом і відповіла «Так!» на пропозицію руки і серця воїна-захисника. 

освідчився на площі: чернігівські поліцейські допомогли військовослужбовцю зсу зробити незабутній сюрприз для коханої

21-річний військовослужбовець Сергій та його 19-річна кохана Каріна разом менше року. Пара познайомилася в соцмережі, ще коли Сергій ніс службу в Бахмуті на Донеччині. Повернувшись у рідний Чернігів (він – з фронту, а вона – з евакуації), пара почала жити разом.

Сергій вирішив не гаяти часу і покликати дівчину заміж. Таку важливу подію він задумав зробити максимально незабутньою. По допомогу у здійсненні пропозиції-сюрпризу юнак звернувся до поліцейських.

освідчився на площі: чернігівські поліцейські допомогли військовослужбовцю зсу зробити незабутній сюрприз для коханої

За задумом Сергія, співробітники групи реагування патрульної поліції Чернігівщини зупинили автомобіль пари на Красній площі нібито для перевірки. Військовий був за кермом, його і запросили до службового авто поліції. А там вже був заздалегідь підготовлений букет троянд для Каріни.

освідчився на площі: чернігівські поліцейські допомогли військовослужбовцю зсу зробити незабутній сюрприз для коханої

За кілька хвилин до дівчини вже прямував Сергій з букетом і обручкою. Не стримуючи сліз, дівчина відповіла згодою на пропозицію коханого вийти за нього заміж.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини