Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 15:47:06

У Чернігівській області побільшало заповідних об’єктів

14.02.2023   17:33Агенцiя

На черговій сесії Чернігівської обласної ради депутати проголосували за створення двох об’єктів природно-заповідного фонду.

Один із них — ландшафтний заказник місцевого значення «Охіньківські луки» площею 8 га. Він розташований на території Сухополов’янської громади Прилуцького району. Заказник забезпечить збереження та відновлення флори, фауни та ландшафтних комплексів заплави річки Утка, притоки Удаю.

Заповідне урочище «Руднянське» площею 148,9 га створене в лісовому масиві на околиці с. Углова Рудня Чернігівського району (територія спеціалізованого підприємства «Ріпкирайагролісгосп»). Територія має важливу ботанічну цінність як осередок червонокнижних та регіонально-рідкісних видів рослин.

Чернігівська область займає перше місце в Україні за кількістю об’єктів природно-заповідного фонду. Так, на території області функціонують 678 об’єктів загальною площею 263,103 тис. га. Це складає майже 8% території Чернігівщини.

За повідомленням Департаменту екології та
природних ресурсів Чернігівської обласної військової адміністрації


Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини